Product owner digitaal
IT NH HBO/WO 32 - 40 uur

 

Product Owner Digitaal

Wij grijpen deze unieke kans graag aan om jou als nieuwe collega in ons team te verwelkomen. Transdev Nederland is voor het hoofdkantoor te Hilversum op zoek naar een Product Owner digitaal!


 

Wat ga je doen?

Het contact met onze reiziger gaat in toenemende mate via digitale kanalen, voor-tijdens en na de reis. Om onze reiziger optimaal te ondersteunen in zijn reis van deur-tot-deur is het van belang dat onze digitale kanalen meegroeien met de toenemende wensen en behoeften van onze reizigers. Tijdens de uitvoering van de roadmap zorg jij ervoor dat de gebruikerservaring en klanttevredenheid niet verloren gaan. 

Vanuit je rol ben je verantwoordelijk voor projectmanagement vanuit Business OV als het gaat om digitale kanalen. Je hebt een actieve bijdrage aan de digitale transformatie van Connexxion OV

Wat betekent dat voor jouw werkzaamheden:

 • Je bent product owner (vanuit Business OV) van de digitale kanalen van Connexxion OV
 • Je bent het aanspreekpunt voor de interne organisatie (business) als het gaat om nieuwe functionele wensen/ontwikkelingen op de digitale kanalen (website – webshop – App’s)
 • Je beheert de functionele roadmap vanuit de business
 • Je bent projectmanager voor business projecten gelinkt aan de digitale kanalen
 • Je houdt je bezig met de ontwikkeling van strategie en visie op het gebied van platform denken en het IT/digitaal ecosysteem van Connexxion OV
 • Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling van functionaliteiten op basis van klantwensen en lean testing
 • Je analyseert problemen en lost deze met het scrum/projectteam op
 • Je faciliteert bij interne vraagstukken ten aanzien van IT en digitale ontwikkelingen
 • Je ondersteunt de Business Development Manager OV

 

 

Wat breng je mee?

Je herkent jezelf in de woorden energiek, analytisch en doorzettingsvermogen. Je bent communicatief sterk en je beweegt je makkelijk binnen een dynamische omgeving. Je beschikt over een flexibele instelling, bent dynamisch en toont daadkracht. Verder breng je nog wat ‘hard skills’ mee, zoals:

Wat betekent dat voor jouw werkzaamheden:

 • HBO/WO werk- en denkniveau
 • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring (track record op het gebied van product development)
 • Gecertificeerd als product owner
 • Basiskennis op het gebied van webdevelopment of webdesign is een pre

En voor ons het allerbelangrijkste: jij bent een superleuke collega en net zo gedreven als wij!

 

Wat bieden wij?

Wij bieden je een veelzijdige en geweldige leuke functie binnen een zeer dynamische organisatie. In een maatschappelijk relevante markt, die als één van de meest innovatieve en vooruitstrevende ter wereld wordt gezien. Een toegewijd team, in een grote organisatie. Een team dat enorm aan het bouwen is, ook internationaal gezien. In een markt, die de komende jaren als één van de innovatiefste van de wereld wordt gezien.; daar werk jij aan mee!

Verder bieden wij:

 • Een uitstekend salaris!
 • 8% vakantiegeld en een maximale variabele beloning van 20%; 
 • 25, 27 of 30 vakantiedagen, afhankelijk van leeftijd; 
 • De mogelijkheid om thuis te werken;
 • Reiskostenvergoeding van € 0,41 per km of een NS Businesscard; 
 • Een goede pensioenregeling; 
 • Laptop/tablet en telefoon. 

 

 

Wie zijn wij?

Transdev Nederland is één van de grootste mobiliteitsbedrijven van Nederland. We zijn actief onder bekende merken als Connexxion, Hermes en Witte Kruis. Van bussen, treinen en taxi’s tot ambulances en zelfs autonome shuttles, onze voertuigen vind je door het hele land. 

Innovatief en duurzaam vervoer zit in ons DNA: al in 1999 introduceerden we de Parkshuttle, een volledig autonome elektrische shuttle. Een steeds groter deel van onze vloot is bovendien Zero Emission. Zo rijden rond Eindhoven en Schiphol honderden elektrische bussen en hebben we in de regio Hoeksche Waard onze eerste waterstofbussen in gebruik genomen. Ook gebruiken steeds meer elektrische rolstoelbussen voor zorgvervoer. Zo zetten we grote stappen richting een volledig emissievrije vloot in 2030, een belangrijke wens van de Nederlandse overheid. 

Mobiliteit zorgt voor verbinding tussen mensen. Transdev zorgt voor maatwerk op het gebied van plannen, betalen en vervoeren. Servicegericht werken, verbeteren en innoveren kunnen we niet zonder onze ruim 6000 medewerkers. Onze mensen hebben totaal verschillende achtergronden en werken samen aan ons gemeenschappelijke doel. Samen houden we Nederland bereikbaar. En daar zijn we trots op. 

Al onze medewerkers brengen hun eigen kwaliteiten mee. En daarin schuilt onze kracht. We vullen elkaar aan en vormen een afspiegeling van de maatschappij. Dit maakt ons team effectief, creatief en toegankelijk. Door goed samen te werken, kunnen we een nog betere dienstverlening neerzetten. Voor echte mensen, door echte mensen. Daarom is iedereen van harte welkom om bij ons te solliciteren! 

 

Enthousiast? Solliciteer direct via onderstaande link! 

Ben je nieuwsgierig en denk je de juiste persoon voor deze plek te zijn? Dan zien wij jou sollicitatie met belangstelling tegemoet!

Wil je meer informatie of heb je een vraag over deze vacature. Neem contact op met onze Corporate Recruiter Graciella Leysner via telefoon: +31 (0)6434039882, of via mail: g.leysner@connexxion.nl

 

 

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

 

Trefwoorden: Product Owner Digital, Lean Testing, Projectmanager, Projectmanagement, Scrum

 

Transdev, the mobility company