Medewerker Service & Veiligheid BOA III Zaandam
Service & Veiligheid (BOA) NH MBO 40 uur

Medewerker Service & Veiligheid BOA III

 

Maak je graag deel uit van een dynamisch bedrijf waar de ontwikkelingen elkaar in een rap tempo opvolgen? Ben jij iemand die graag service verleent en reizigers de juiste informatie verstrekt? Voel jij je verantwoordelijk om een veilige omgeving te creëren voor zowel collega’s als reizigers? Wil jij zichtbaar aanwezig zijn en hou jij van teamspirit? Dan hebben wij de uitdaging voor jou!

 

Wat ga je doen

Wij zijn op zoek naar collega’s die ons team van medewerkers Service en Veiligheid BOA III in Zaandam willen aanvullen.

Jouw werkzaamheden als Medewerker Service & Veiligheid BOA III vinden hoofdzakelijk plaats op de stations, haltes, bussen en op plaatsen waar controle en/of informatieverstrekking noodzakelijk is.

Vanuit serviceverlening en informatieverstrekking is het belangrijk dat jij herkenbaar en zichtbaar aanwezig bent. Je schroomt niet om reizigers op een proactieve wijze te informeren, te helpen met reisvragen maar ook aan te spreken en te handhaven op houding, gedrag en de reisregels. Ook voer je zelfstandig kaartcontroles uit en ben je bevoegd om te acteren en in te grijpen bij overtredingen en/of incidenten. Dit doe je bijvoorbeeld door een vervoersverbod of (voorlopig) proces-verbaal uit te schrijven. Het komt ook voor dat de incidenten zodanig van aard zijn dat je mensen staande mag houden en aanhoudingen verricht.

Je bevordert het veiligheidsgevoel van de directe werkomgeving. Je wordt ingezet bij evenementen, verstoringen, incidenten en calamiteiten. Dit allemaal met als einddoel de veiligheid te waarborgen en de doorstroom te bevorderen. Bij incidenten verzorg jij als medewerker Service & Veiligheid BOA III de eerste opvang voor zowel personeel als reizigers en omstanders. Jij weet als geen ander om de incidenten op de juiste waarde in te schatten en proportioneel en rechtmatig te handelen. Je werkt hierbij ook nauw samen met collega’s en/of ketenpartners (vervoerders en politie).

Vanuit jouw rol als Medewerker Service & Veiligheid BOA III ben jij ook de begeleider die stagiaires Handhaving Toezicht en Veiligheid (HTV) coacht, stimuleert, aanspreekt, instrueert en/of motiveert. Ook vind je het leuk om nieuwe collega’s op te leiden tot medewerker Service & Veiligheid.

Last but not least, ook een stukje administratie behoort tot jouw taken en verantwoordelijkheden. Hierbij verzorg je de administratie van eigen inzet en registreer je controlegegevens. Ook verzorg je administratie die bij de aanhoudingen en aangiften horen, denk hierbij aan het melden van situaties waarbij geweld is gebruikt (processen-verbaal van bevindingen). Jouw input is ook belangrijk voor jouw leidinggevende bij het afhandelen van klachten en/of verweerschriften. Het vastleggen van onregelmatigheden en verstoringen in een rapportage zijn van cruciaal belang om ervoor te zorgen dat wij met z’n allen de professionaliteit en ons service verlenende imago kunnen verbeteren.

Kortom: dit is een veelzijdige functie met een takenpakket en omgeving waarbij geen dag hetzelfde is.

 

Wat breng je mee

Allereerst is het van belang dat je zowel mondeling als schriftelijk communicatief sterk bent. Je bent proactief, weet mensen te voorzien van juiste informatie en weet vanuit jouw inlevingsvermogen en sensitiviteit goed te luisteren. Daarnaast is het ook zeker belangrijk dat je sterk in je schoenen staat en fysiek en mentaal weerbaar bent. Je bent bereid om de jaarlijkse trainingen en examens te volgen (de regeling Toetsing Geweldsbeheersing BOA III).

Verder vragen wij:

 • MBO niveau 3/ 4 diploma (of aantoonbaar vergelijkbaar kennisniveau);
 • Kandidaten die al in het bezit zijn van een afgeronde BOA(OV) opleiding krijgen de voorkeur;
 • Relevante werkervaring is een pré;
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal en Engels spreken is een pré;
 • VOG kunnen overleggen (Verklaring omtrent het gedrag);
 • In het bezit van minimaal een rijbewijs B;
 • Woonachtig in de omgeving Zaandam/Zaanstreek (reisafstand maximaal 30km);
 • Integriteit;
 • Flexibel en besluitvaardig;
 • Uitstekende fysieke en mentale weerbaarheid Kennis;
 • Werken in onregelmatige diensten.

 

Wat bieden wij

Een dynamische en veelzijdige functie waarbij je ruimte krijgt om te werken binnen een team met enthousiaste collega’s en draag je bij aan het verbeteren en professionaliseren van onze service- en dienstverlening. Wij bieden jou de BOA OV opleiding aan met daarbij behorende trainingen voor o.a. geweldsbevoegdheid en (indien nog niet in het bezit) een opleiding voor Rijbewijs D.

Verder bieden wij:

 • Een salaris tussen de €2.372,- en €3.309,- bruto per maand op basis van 40 uur per week conform CAO OV schaal 5 en bij het behalen van RTGB loonschaal 6 conform CAO OV;
 • 8% vakantiegeld;
 • Een eindejaarsuitkering van 1,5% + €400,- bruto per jaar;
 • 23 tot 29 vakantiedagen, afhankelijk van leeftijd
 • 17 of 26 ATV dagen, afhankelijk van leeftijd;
 • Een goede pensioenregeling;
 • Telefoon van de zaak.

 

Wie zijn wij

Transdev Nederland is één van de grootste mobiliteitsbedrijven van Nederland. We zijn actief onder bekende merken als Connexxion, Hermes en Witte Kruis. Van bussen, treinen en taxi’s tot ambulances en zelfs autonome shuttles, onze voertuigen vind je door het hele land.

Innovatief en duurzaam vervoer zit in ons DNA: al in 1999 introduceerden we de Parkshuttle, een volledig autonome elektrische shuttle. Een steeds groter deel van onze vloot is bovendien Zero Emission. Zo rijden rond Eindhoven en Schiphol honderden elektrische bussen en hebben we in de regio Hoeksche Waard onze eerste waterstofbussen in gebruik genomen. Ook gebruiken steeds meer elektrische rolstoelbussen voor zorgvervoer. Zo zetten we grote stappen richting een volledig emissievrije vloot in 2030, een belangrijke wens van de Nederlandse overheid.

Mobiliteit zorgt voor verbinding tussen mensen. Transdev zorgt voor maatwerk op het gebied van plannen, betalen en vervoeren. Servicegericht werken, verbeteren en innoveren kunnen we niet zonder onze ruim 6000 medewerkers. Onze mensen hebben totaal verschillende achtergronden en werken samen aan ons gemeenschappelijke doel. Samen houden we Nederland bereikbaar. En daar zijn we trots op.

Al onze medewerkers brengen hun eigen kwaliteiten mee. En daarin schuilt onze kracht. We vullen elkaar aan en vormen een afspiegeling van de maatschappij. Dit maakt ons team effectief, creatief en toegankelijk. Door goed samen te werken, kunnen we een nog betere dienstverlening neerzetten. Voor echte mensen, door echte mensen. Daarom is iedereen van harte welkom om bij ons te solliciteren!

 

Enthousiast? Solliciteer direct via onderstaande link!

Wil je meer informatie of heb je een vraag over deze vacature? Neem dan contact op met Rob van Tol, Coördinerend Teamleider Service & Veiligheid r.van.tol@connexxion.nl of op telefoonnummer 06-50896546, of Björn Lourenburg, Teamleider Service & Veiligheid, b.lourenburg@connexxion.nl of op telefoonnummer 06-41528984.

Is het plaatje voor jou compleet en zie jij jezelf als onze nieuwe Medewerker Service & Veiligheid BOA III en komt dit overeen met wie wij zoeken?

Deze vacature wordt zowel intern als extern uitgezet.

Een Assessment en een dagdeel meelopen met de medewerkers van het team Schiphol maakt onderdeel uit van de procedure.

 

Transdev, the mobility company